OVERVIEW

The website przedszkolebajeczka.pl presently has a traffic classification of zero (the smaller the higher page views). We have unearthed one public network platforms owned by this website.

PRZEDSZKOLEBAJECZKA.PL TRAFFIC

The website przedszkolebajeczka.pl is seeing variant quantities of traffic all round the year.
Traffic for przedszkolebajeczka.pl

Traffic ranking (by month) for przedszkolebajeczka.pl

Traffic ranking by day of the week for przedszkolebajeczka.pl

WHAT DOES PRZEDSZKOLEBAJECZKA.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of przedszkolebajeczka.pl Mobile Screenshot of przedszkolebajeczka.pl Tablet Screenshot of przedszkolebajeczka.pl

PRZEDSZKOLEBAJECZKA.PL SERVER

I caught that the main root page on przedszkolebajeczka.pl took two thousand one hundred and sixty-one milliseconds to download. I could not find a SSL certificate, so we consider this site not secure.
195.149.224.132

SERVER SOFTWARE

We identified that przedszkolebajeczka.pl is implementing the Apache operating system.

PARSED CONTENT

The website states the following, "ZAJĘCIA ADAPTACYJNE DLA DZIECI 3,4-LETNICH." I analyzed that the web page stated " Zapraszamy dzieci wraz z opiekunami do Przedszkola Bajeczka." They also stated " Czekać będą panie, sale i wspaniałe zabawy. Dzieci powinny przynieść swoje kapcie. Termin zajęć adaptacyjnych 26,27,28. Poszewka na kołderkę 110-140 cm. Poszewka na poduszkę 40-50 cm. Odzież na przebranie w podpisanym woreczku zostawionym w szatni. Przybory plastyczne zostaną zakupione po ustaleniach na zebraniu dla rodziców." The meta header had Przedszkole as the first search term. This keyword was followed by bajeczka, dzieci, and zabawa which isn't as important as Przedszkole. The other words they uses is radość.

ANALYZE OTHER WEB PAGES

Przedszkole BAJKA - Nidzica

89 625 49 33, 607 865 674. Doskonale wyposażony bezpieczny plac zabaw. w Naszym Przedszkolu uroczyście obchodziliśmy Dzień Babci i Dziadka.

Przedszkole Bajka - Jelenia Góra

Przedszkole Bajka opiera swoją koncepcję pracy o cele i założenia opisane w aktach prawnych, jakim jest ustawa o systemie oświaty oraz aktach wykonawczych do tej ustawy, a szczególnie o podstawę programową wychowania przedszkolnego oraz Statut Przedszkola. U ,Nr 168, poz. W przedszkolu zatrudnionych jest 8 nauczycieli , dyrektor, z-ca dyrektora oraz 11 pracowników obsługi .

szkolnastrona - Publiczne Przedszkole nr 1 im. Bajka w Głuchołazach - Strona startowa -

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w naszym przedszkolu - zapisz się na naszą listę mailingową. Sprawdź aktualny jadłospis naszego przedszkola. Witamy na naszej stronie! Troskliwą opiekę i miłą atmosferę w grupach. Dobre przygotowanie dzieci do podjęcia nauki w szkole.

Przedszkole Bartek w Skierniewicach

00 teatrzyk z cyklu opowieści biblijnych, Daniel w jaskini lwów,. 1 czerwca -Dzień Rodziny na Zadębiu.